piątek, 18 lipca 2014

A real smile

Hej ! :)
Dawno mnie tu nie było więc postanowiłam napisać nową notkę :))
Fajnie że są wakacje ale czemu są takie krótkie ? :D
No cóż ... ale przynajmniej są :D
Po wakacjach 6B ;c
Ale damy rade :D


Patrzcie jakie miałam wczoraj końcówki :D
Dzisiaj se zrobię czerwone *o*
^^
To tyle na dzisiaj :)

Papapapappa :*

środa, 18 czerwca 2014

sad

nie wiem czemu ale zepsuł mi się humor. :(
Próba była dzisiaj do werbli i może mi się uda ale wątpie :( 
Pomocy :(
Chcecie super film obejrzeć ? 
Obejrzyjcie 

,,Ósmoklasiści nie płaczą ''

tu macie link : http://www.youtube.com/watch?v=tBrnAptBfF0&feature=kp

Ten film jest o dziewczynie która uwielbia grać w piłkę nożną . Niestety później dowie się że ma białaczkę :(




A obejrzyjcie sami :) 

poniedziałek, 2 czerwca 2014

a a follow

Duużo się dzieje :D
Nikola !!
Ty pięknoto !
co Ty sobie myślisz co ?
daj urodę innym a nie <3
Nie dzielisz się z biednymi :D
                                                                              <3

sobota, 31 maja 2014

nuuda

Nie pisze codziennie notek , bo nie mam czasu zbytnio . Wolę iść na dwór czy coś :D
Byłam dzisiaj na dniu dziecka w kościele i byłam wolontariuszem :D
Fajnie było :3
Macie stare zdjęcie bo nie mam nowych :D

środa, 28 maja 2014

jeeem bananananaanananannanana

Oranżadka jest mniaaam <3
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
 One są śliczne <3  zazdroszczę :((

wtorek, 27 maja 2014

I'm banana , i'm banana

Nikola , Nikola , Nikola , Nikola !!! <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3