Hej ! :)
Dawno mnie tu nie było więc postanowiłam napisać nową notkę :))
Fajnie że są wakacje ale czemu są takie krótkie ? :D
No cóż ... ale przynajmniej są :D
Po wakacjach 6B ;c
Ale damy rade :D
Patrzcie jakie miałam wczoraj końcówki :D
Dzisiaj se zrobię czerwone *o*
^^
To tyle na dzisiaj :)
Papapapappa :*
Escape from reality
piątek, 18 lipca 2014
środa, 18 czerwca 2014
sad
nie wiem czemu ale zepsuł mi się humor. :(
Ten film jest o dziewczynie która uwielbia grać w piłkę nożną . Niestety później dowie się że ma białaczkę :(
A obejrzyjcie sami :)
Próba była dzisiaj do werbli i może mi się uda ale wątpie :(
Pomocy :(
Chcecie super film obejrzeć ?
Obejrzyjcie
,,Ósmoklasiści nie płaczą ''
tu macie link : http://www.youtube.com/watch?v=tBrnAptBfF0&feature=kp
Ten film jest o dziewczynie która uwielbia grać w piłkę nożną . Niestety później dowie się że ma białaczkę :(
A obejrzyjcie sami :)
czwartek, 5 czerwca 2014
poniedziałek, 2 czerwca 2014
a a follow
Duużo się dzieje :D
Nikola !!
Ty pięknoto !
co Ty sobie myślisz co ?
daj urodę innym a nie <3
Nie dzielisz się z biednymi :D
<3
Nikola !!
Ty pięknoto !
co Ty sobie myślisz co ?
daj urodę innym a nie <3
Nie dzielisz się z biednymi :D
<3
sobota, 31 maja 2014
nuuda
Nie pisze codziennie notek , bo nie mam czasu zbytnio . Wolę iść na dwór czy coś :D
Byłam dzisiaj na dniu dziecka w kościele i byłam wolontariuszem :D
Fajnie było :3
Macie stare zdjęcie bo nie mam nowych :D
Byłam dzisiaj na dniu dziecka w kościele i byłam wolontariuszem :D
Fajnie było :3
Macie stare zdjęcie bo nie mam nowych :D
środa, 28 maja 2014
jeeem bananananaanananannanana
Oranżadka jest mniaaam <3
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
One są śliczne <3 zazdroszczę :((
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
One są śliczne <3 zazdroszczę :((
wtorek, 27 maja 2014
I'm banana , i'm banana
Nikola , Nikola , Nikola , Nikola !!! <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3
Subskrybuj:
Posty (Atom)









