środa, 18 czerwca 2014

sad

nie wiem czemu ale zepsuł mi się humor. :(
Próba była dzisiaj do werbli i może mi się uda ale wątpie :( 
Pomocy :(
Chcecie super film obejrzeć ? 
Obejrzyjcie 

,,Ósmoklasiści nie płaczą ''

tu macie link : http://www.youtube.com/watch?v=tBrnAptBfF0&feature=kp

Ten film jest o dziewczynie która uwielbia grać w piłkę nożną . Niestety później dowie się że ma białaczkę :(




A obejrzyjcie sami :) 

poniedziałek, 2 czerwca 2014

a a follow

Duużo się dzieje :D
Nikola !!
Ty pięknoto !
co Ty sobie myślisz co ?
daj urodę innym a nie <3
Nie dzielisz się z biednymi :D
                                                                              <3