Nie pisze codziennie notek , bo nie mam czasu zbytnio . Wolę iść na dwór czy coś :D
Byłam dzisiaj na dniu dziecka w kościele i byłam wolontariuszem :D
Fajnie było :3
Macie stare zdjęcie bo nie mam nowych :D
sobota, 31 maja 2014
środa, 28 maja 2014
jeeem bananananaanananannanana
Oranżadka jest mniaaam <3
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
One są śliczne <3 zazdroszczę :((
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
One są śliczne <3 zazdroszczę :((
wtorek, 27 maja 2014
I'm banana , i'm banana
Nikola , Nikola , Nikola , Nikola !!! <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3
niedziela, 25 maja 2014
Ehhh...
Nie chce mi sie ale Nikoletta mnie zmusza :D Nie wiem co pisać noo .
No pływałam dzisiaj łódką . :DD
Macie zdjęcia <3 Moja siostrzyczka mi zrobiła fryzurkę <3
No pływałam dzisiaj łódką . :DD
Macie zdjęcia <3 Moja siostrzyczka mi zrobiła fryzurkę <3
sobota, 24 maja 2014
You have no idea how much I love you
Hej :) Na początku dnia było gorąco , potem była burza , przyłączył się deszcz a na sam koniec doczepił się grad ;/
Ale wiecie co ?
+
=
Czyli mniaaam . Rodzice mi dzisiaj zrobili niespodziankę ! :D Przywieźli dzisiaj łódkę i możemy sobie teraz pływać po naszym błotku :) <3 Nie mam co za wiele pisać . :D No to więc tyle na dzisiaj :D Macie jeszcze starą fotkę z Moooją Sabą <3 wpuściłam ją wtedy do domu <3 huehue <3 KOCHAM JĄ <3
Ale wiecie co ?
+
=
Czyli mniaaam . Rodzice mi dzisiaj zrobili niespodziankę ! :D Przywieźli dzisiaj łódkę i możemy sobie teraz pływać po naszym błotku :) <3 Nie mam co za wiele pisać . :D No to więc tyle na dzisiaj :D Macie jeszcze starą fotkę z Moooją Sabą <3 wpuściłam ją wtedy do domu <3 huehue <3 KOCHAM JĄ <3
piątek, 23 maja 2014
Kocham
No Nikola nie mogłaś się doczekać tej notki więc trzymaj :*
Za ciepło stanowczo ... ale jest jeden plus.... opaliłam się :D Prawie wszystkie lekcje byliśmy na dworzu ale przynajmniej była fontanna :) Nie wiem co jeszcze pisać ... xd
O wiem :D łowiłam dzisiaj ryby :D huehue :DD
KC Nikola <333
Za ciepło stanowczo ... ale jest jeden plus.... opaliłam się :D Prawie wszystkie lekcje byliśmy na dworzu ale przynajmniej była fontanna :) Nie wiem co jeszcze pisać ... xd
O wiem :D łowiłam dzisiaj ryby :D huehue :DD
KC Nikola <333
czwartek, 22 maja 2014
How much can you wait?
Dzisiaj jest za ciepło :O Ugotuje się zaraz .. ;/
Pisałam sprawdzian z przyrody i prawie nic nie umiałam .xd Nieźle :D Zrobię potem koktajl z truskawek mniiaam <33 Ja chcee Wakacjee <333 Może pójdę łowić ryby na dworzu ? nie wiem :D wszystko możliwe :DD to tyle na dzisiaj bo nie wiem co pisać :D
To są zdjęcia z dzisiaj .. tak wiem... spodnie są w tyle :D haha
Pisałam sprawdzian z przyrody i prawie nic nie umiałam .xd Nieźle :D Zrobię potem koktajl z truskawek mniiaam <33 Ja chcee Wakacjee <333 Może pójdę łowić ryby na dworzu ? nie wiem :D wszystko możliwe :DD to tyle na dzisiaj bo nie wiem co pisać :D
To są zdjęcia z dzisiaj .. tak wiem... spodnie są w tyle :D haha
wtorek, 20 maja 2014
Naturalness - easy? I do not know
Hej ! dziś kolejna notka :))
Dlaczego każdy nie może być sobą ? Każdy uważa , że jest to proste ale nie jest.
Ciężko być sobą jeśli otaczają Cię fałszywe osoby. Mówimy ,, bądź sobą '' , ale jeśli chodzi o nas to nie potrafimy ..
Dziś byłam u ortodonty i 24 czerwca zdejmą mi aparat ! :D bardzo się cieszę :)
Byłam jeszcze na zakupach z Mamą :)
Oto moja nowa spódniczka :DD to tyle na dzisiaj :))
Dlaczego każdy nie może być sobą ? Każdy uważa , że jest to proste ale nie jest.
Ciężko być sobą jeśli otaczają Cię fałszywe osoby. Mówimy ,, bądź sobą '' , ale jeśli chodzi o nas to nie potrafimy ..
Dziś byłam u ortodonty i 24 czerwca zdejmą mi aparat ! :D bardzo się cieszę :)
Byłam jeszcze na zakupach z Mamą :)
Oto moja nowa spódniczka :DD to tyle na dzisiaj :))
niedziela, 18 maja 2014
Always and everywhere
Wszystko się wali , ale ... nie można się tym przejmować
Zastanawiam się ile jeszcze to potrwa ? Mam już dosyć tych ciągłych kłótni
Wszystko jest do dupy. Ale przynajmniej rodzina i zwierzaki nigdy mnie nie opuszczą :)
Na nich mogę polegać zawsze i wszędzie :) Kocham ich . <3
Zastanawiam się ile jeszcze to potrwa ? Mam już dosyć tych ciągłych kłótni
Wszystko jest do dupy. Ale przynajmniej rodzina i zwierzaki nigdy mnie nie opuszczą :)
Na nich mogę polegać zawsze i wszędzie :) Kocham ich . <3
sobota, 17 maja 2014
You are here
Mimo to że wszystko się wali mam Ciebie Sabuś.<3 Kocham Cię najmocniej na świecie i wiem że Ty mnie nie opuścisz , bo mnie kochasz. <3 Jesteś kochana , że tak długo wytrzymujesz ze mną <3 Przynajmniej z Tobą się nie kłócę i wiem że Cię nie stracę. <3 KOCHAM CIĘ SABUŚ.<3

piątek, 16 maja 2014
never say never
Dzisiaj Weekend !! Nareszcie <3
Właśnie co wróciłam ze szkoły :) Jest dosyć ładna pogoda :) Robiliśmy na plastyce ubrania z gazety na tz. modela :D Ja byłam modelką i dostaliśmy 6 :D Ta osoba co wcześniej mi się włamała na fb jest z mojej klasy a najlepsze jest to że patrzy się na mnie jakbym jej zabiła rodzinę normalnie.xd Może jeszcze później dam notkę :) To tyle na razie ;)
Właśnie co wróciłam ze szkoły :) Jest dosyć ładna pogoda :) Robiliśmy na plastyce ubrania z gazety na tz. modela :D Ja byłam modelką i dostaliśmy 6 :D Ta osoba co wcześniej mi się włamała na fb jest z mojej klasy a najlepsze jest to że patrzy się na mnie jakbym jej zabiła rodzinę normalnie.xd Może jeszcze później dam notkę :) To tyle na razie ;)
czwartek, 15 maja 2014
Tragedia ;/
Ciężki miałam dzień.;/
Włamanie na fb,
Kłótnie.
Ale przynajmniej wiem kto zmienił mi hasło :D :D To dzisiaj na Tyle :D Juutro piątek :D <3
Włamanie na fb,
Kłótnie.
Ale przynajmniej wiem kto zmienił mi hasło :D :D To dzisiaj na Tyle :D Juutro piątek :D <3
wtorek, 13 maja 2014
Ucieczka od rzeczywistości
Czasami zastanawiam się czy jestem komuś potrzebna ? Sama nie wiem .Ostatnio coraz więcej nauki i wgl. mam dosyć :( Jutro będę płynąć żaglówką :) chyba będzie fajnie ;) Szczerze mówiąc to ostatnio wszystko się wali i za rok gimnazjum :( boję się ;/ Wszystko jest takie dziwne :o :( To tyle na dzisiaj :) Nie wiem czy chociaż ktoś to przeczyta ale jeśli tak to fajnie :) To zdjęcie z wczoraj :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

























