sobota, 31 maja 2014

nuuda

Nie pisze codziennie notek , bo nie mam czasu zbytnio . Wolę iść na dwór czy coś :D
Byłam dzisiaj na dniu dziecka w kościele i byłam wolontariuszem :D
Fajnie było :3
Macie stare zdjęcie bo nie mam nowych :D

środa, 28 maja 2014

jeeem bananananaanananannanana

Oranżadka jest mniaaam <3
Kupiłam dzisiaj 6 paczek :D huehuehue
I jedną miałam w szkole :D i szajba była i wgl .
Na polskim poszliśmy na salę bo mieliśmy zastępstwo z p. Sebastianem i se graliśmy piłkami. ..
Nikola nie będziesz sławna ! zrozum to <33
Też Cię kocham misiu . <3
 One są śliczne <3  zazdroszczę :((

wtorek, 27 maja 2014

I'm banana , i'm banana

Nikola , Nikola , Nikola , Nikola !!! <3
Wymęczysz mnie :3
Więc nuda w szkole . Zdałam na kartę rowerową :DD
Ale się cieszę :3
Juuuhuu <3
Nikola pojedzie na Kwiata <3
Do Gdańska <3
A ja <3
Może
z
NIĄ ! <3
Dam zdjęcie Nikolii bo mój głupek kochany chce być sławny ale nie będzie <3 śliczna c'nie <3




niedziela, 25 maja 2014

Ehhh...

Nie chce mi sie ale Nikoletta mnie zmusza :D Nie wiem co pisać noo .
No pływałam dzisiaj łódką . :DD
Macie zdjęcia <3 Moja siostrzyczka mi zrobiła fryzurkę <3



sobota, 24 maja 2014

You have no idea how much I love you

Hej :) Na początku dnia było gorąco , potem była burza , przyłączył się deszcz a na sam koniec doczepił się grad ;/
Ale wiecie co ?




                                                                                +



                                                                            =


Czyli mniaaam . Rodzice mi dzisiaj zrobili niespodziankę ! :D Przywieźli dzisiaj łódkę i możemy sobie teraz pływać po naszym błotku :)  <3 Nie mam co za wiele pisać . :D No to więc tyle na dzisiaj :D Macie jeszcze starą fotkę z Moooją Sabą <3 wpuściłam ją wtedy do domu <3 huehue <3 KOCHAM JĄ <3

piątek, 23 maja 2014

Kocham

No Nikola nie mogłaś się doczekać tej notki więc trzymaj :*
Za ciepło stanowczo ... ale jest jeden plus.... opaliłam się  :D Prawie wszystkie lekcje byliśmy na dworzu ale przynajmniej była fontanna :)  Nie wiem co jeszcze pisać ... xd
O wiem :D łowiłam dzisiaj ryby :D huehue :DD
KC Nikola <333

czwartek, 22 maja 2014

How much can you wait?

Dzisiaj jest za ciepło :O Ugotuje się zaraz .. ;/
Pisałam  sprawdzian z przyrody i prawie nic nie umiałam .xd Nieźle :D Zrobię potem koktajl z truskawek mniiaam <33 Ja chcee Wakacjee <333  Może pójdę łowić ryby na dworzu ? nie wiem :D wszystko możliwe :DD to tyle na dzisiaj bo nie wiem co pisać :D
 To są zdjęcia z dzisiaj .. tak wiem... spodnie są w tyle :D haha

wtorek, 20 maja 2014

Naturalness - easy? I do not know

Hej ! dziś kolejna notka :)) 
Dlaczego każdy nie może być sobą ? Każdy uważa , że jest to proste ale nie jest.
Ciężko być sobą jeśli otaczają Cię fałszywe osoby. Mówimy ,, bądź sobą '' , ale jeśli chodzi o nas to nie potrafimy .. 


Dziś byłam u ortodonty i 24 czerwca zdejmą mi aparat ! :D bardzo się cieszę :)
Byłam jeszcze na zakupach z Mamą :) 
Oto moja nowa spódniczka :DD to tyle na dzisiaj :)) 

niedziela, 18 maja 2014

Always and everywhere

Wszystko się wali , ale ... nie można się tym przejmować 
Zastanawiam się ile jeszcze to potrwa ? Mam już dosyć tych ciągłych kłótni 
Wszystko jest do dupy. Ale przynajmniej rodzina i zwierzaki nigdy mnie nie opuszczą :)
Na nich mogę polegać zawsze i wszędzie :) Kocham ich . <3






sobota, 17 maja 2014

You are here

Mimo to że wszystko się wali mam Ciebie Sabuś.<3 Kocham Cię najmocniej na świecie i wiem że Ty mnie nie opuścisz , bo mnie kochasz. <3 Jesteś kochana , że tak długo wytrzymujesz ze mną <3 Przynajmniej z Tobą się nie kłócę i wiem że Cię nie stracę. <3 KOCHAM CIĘ SABUŚ.<3

piątek, 16 maja 2014

never say never

Dzisiaj Weekend !! Nareszcie <3 
Właśnie co wróciłam ze szkoły :) Jest dosyć ładna pogoda :) Robiliśmy na plastyce ubrania z gazety na tz. modela :D Ja byłam modelką i dostaliśmy 6 :D Ta osoba co wcześniej mi się włamała na fb jest z mojej klasy a najlepsze jest to że patrzy się na mnie jakbym jej zabiła rodzinę normalnie.xd Może jeszcze później dam notkę :) To tyle na razie ;)

czwartek, 15 maja 2014

Tragedia ;/

Ciężki miałam dzień.;/
Włamanie na fb,
Kłótnie.
Ale przynajmniej wiem kto zmienił mi hasło :D  :D To dzisiaj na Tyle :D Juutro piątek :D <3

wtorek, 13 maja 2014

Ucieczka od rzeczywistości

Czasami zastanawiam się czy jestem komuś potrzebna ? Sama nie wiem .Ostatnio coraz więcej nauki i wgl. mam dosyć :( Jutro będę płynąć żaglówką :) chyba będzie fajnie ;) Szczerze mówiąc to ostatnio wszystko się wali i za rok gimnazjum :( boję się ;/ Wszystko jest takie dziwne :o :( To tyle na dzisiaj :) Nie wiem czy chociaż ktoś to przeczyta ale jeśli tak to fajnie :) To zdjęcie z wczoraj :)