Hej :) Na początku dnia było gorąco , potem była burza , przyłączył się deszcz a na sam koniec doczepił się grad ;/
Ale wiecie co ?
+
=
Czyli mniaaam . Rodzice mi dzisiaj zrobili niespodziankę ! :D Przywieźli dzisiaj łódkę i możemy sobie teraz pływać po naszym błotku :) <3 Nie mam co za wiele pisać . :D No to więc tyle na dzisiaj :D Macie jeszcze starą fotkę z Moooją Sabą <3 wpuściłam ją wtedy do domu <3 huehue <3 KOCHAM JĄ <3




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz