wtorek, 20 maja 2014

Naturalness - easy? I do not know

Hej ! dziś kolejna notka :)) 
Dlaczego każdy nie może być sobą ? Każdy uważa , że jest to proste ale nie jest.
Ciężko być sobą jeśli otaczają Cię fałszywe osoby. Mówimy ,, bądź sobą '' , ale jeśli chodzi o nas to nie potrafimy .. 


Dziś byłam u ortodonty i 24 czerwca zdejmą mi aparat ! :D bardzo się cieszę :)
Byłam jeszcze na zakupach z Mamą :) 
Oto moja nowa spódniczka :DD to tyle na dzisiaj :)) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz