Dlaczego każdy nie może być sobą ? Każdy uważa , że jest to proste ale nie jest.
Ciężko być sobą jeśli otaczają Cię fałszywe osoby. Mówimy ,, bądź sobą '' , ale jeśli chodzi o nas to nie potrafimy ..
Dziś byłam u ortodonty i 24 czerwca zdejmą mi aparat ! :D bardzo się cieszę :)
Byłam jeszcze na zakupach z Mamą :)
Oto moja nowa spódniczka :DD to tyle na dzisiaj :))

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz