piątek, 16 maja 2014

never say never

Dzisiaj Weekend !! Nareszcie <3 
Właśnie co wróciłam ze szkoły :) Jest dosyć ładna pogoda :) Robiliśmy na plastyce ubrania z gazety na tz. modela :D Ja byłam modelką i dostaliśmy 6 :D Ta osoba co wcześniej mi się włamała na fb jest z mojej klasy a najlepsze jest to że patrzy się na mnie jakbym jej zabiła rodzinę normalnie.xd Może jeszcze później dam notkę :) To tyle na razie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz