wtorek, 13 maja 2014

Ucieczka od rzeczywistości

Czasami zastanawiam się czy jestem komuś potrzebna ? Sama nie wiem .Ostatnio coraz więcej nauki i wgl. mam dosyć :( Jutro będę płynąć żaglówką :) chyba będzie fajnie ;) Szczerze mówiąc to ostatnio wszystko się wali i za rok gimnazjum :( boję się ;/ Wszystko jest takie dziwne :o :( To tyle na dzisiaj :) Nie wiem czy chociaż ktoś to przeczyta ale jeśli tak to fajnie :) To zdjęcie z wczoraj :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz