niedziela, 18 maja 2014

Always and everywhere

Wszystko się wali , ale ... nie można się tym przejmować 
Zastanawiam się ile jeszcze to potrwa ? Mam już dosyć tych ciągłych kłótni 
Wszystko jest do dupy. Ale przynajmniej rodzina i zwierzaki nigdy mnie nie opuszczą :)
Na nich mogę polegać zawsze i wszędzie :) Kocham ich . <3






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz