No Nikola nie mogłaś się doczekać tej notki więc trzymaj :*
Za ciepło stanowczo ... ale jest jeden plus.... opaliłam się :D Prawie wszystkie lekcje byliśmy na dworzu ale przynajmniej była fontanna :) Nie wiem co jeszcze pisać ... xd
O wiem :D łowiłam dzisiaj ryby :D huehue :DD
KC Nikola <333

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz