You are here
Mimo to że wszystko się wali mam Ciebie Sabuś.<3 Kocham Cię najmocniej na świecie i wiem że Ty mnie nie opuścisz , bo mnie kochasz. <3 Jesteś kochana , że tak długo wytrzymujesz ze mną <3 Przynajmniej z Tobą się nie kłócę i wiem że Cię nie stracę. <3 KOCHAM CIĘ SABUŚ.<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz